Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Rozmówki Różne
AntyForum > Hydepark > Offtopic
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112
munia94
CYTAT(agrafka @ śro, 20 sie 2008 - 00:31) *

Niestety - nie po raz pierwszy. sad.gif Tak było swojego czasu z Cube...

To dobry przykład. Doskonale pamiętam jak fani AR na AntyForum wyrażali swój smutek i żal z powodu zdjęcia
Cube'a z anteny. Jeszcze długo potem pisaliśmy marzycielskie posty o przywróceniu audycji do życia...
I co, kogoś to wzruszyło? NIKOGO!!!
munia94
CYTAT(tramwajarz @ śro, 20 sie 2008 - 12:02) *

To się wypowiedzieli AntyFani...ale najbliżej prawdy będzie jak napiszę anty fani!
Chciałem zobaczyć ile w was jest pozytywnej energii...ale co tam! (...)

ha ha ha ależ się uśmiałam... laugh.gif żeby od naszej energii coś zależało, niestety tak nie jest...
Ty sam nie poraziłeś mnie optymizmem pisząc "Powoli dojrzewa we mnie decyzja że 94 fm to spalona częstotliwość...". Mimo tego, że kiedyś było lepiej, AR nadal jest moją ulubioną stacją i jak na razie nie zamierzam jej zmieniać na inną. smile.gif

A i jeszcze jedno! Nie wysilajcie się na posty jednozdaniowe, lepiej przemilczcie wasze błyskotliwe myśli i zbierajcie je w pakiety, a pod koniec tygodnia napiszcie jeden za to porządny post!

To żeś pojechał... tylko co komu do domu, gdy chałupa nie jego? dry.gif
Jeżeli swoimi głupimi i jak sądzę nie do końca przemyślanymi słowami chciałeś kogoś obrazić, to jestem pewna, że to Ci się nie udało. Najpierw musiałbyś nauczyć się rozbijać... głazy cool.gif.
QwerT
CYTAT
No to ja widzę to tak...Antyfani mają głeboko w kiszce co będą robić z AR!

Widze tramwajarzu, zes bardzo zawziety, zaskoczyles mnie. Bez zlosliwosci. Mimo wszystko zawsze wiedzialem, ze rowny gosc z Ciebie. Masz duzo racji i widze, ze jako jeden z niewielu antyfanow nie masz AR gleboko w dupie. Bo taka jest prawda - ten caly fanklub to bujda na resorach, dyskusje na temat AR koncza sie po 2/3 jednozdaniowych postach. No chyba, ze pojawi sie Verd i zarzuci cos sensownego. Co by Eurozety nie wciskaly to i tak jest fajnie, a nawet jak jest zle to na bank bedzie lepiej. Jak komus sie nie podoba to od trolli wyzywaja albo oskarzaja o flejm. Bo "flame" jest dobry na wszystko. Z takim psychofanskim podejsciem nigdzie sie nie zajdzie.

Poza opiniami na forum czy jakas odezwa jednak nie jestes w stanie niczego zrobic. Chocby wszyscy Antyfani sie podpisali taki swistek jest dla zarzadu i powaznych panow od pieniedzy <kupe> wart.

Sorry, reality bites pardon.gif.

I choc moje zdanie jest jak zwykle podobne do zdania mojego alter ego [nie podoba mi sie wiec nie slucham, swoja droga jesli spadek sluchalnosci nikomu nie daje nic do myslenia, ja nie wiem co moze dac . . . ] to jako temu sentymentalnemu bratu jest mi bardzo szkoda Antyradia. Bo to dobre radio bylo.

Co do akcji, krzykow i paniki to jestem sceptyczny. Raz juz to przerabialem i nic nie dalo, a to byla afera na pol Polski, gdzie w gre nie wchodzily pieniadze a zwyczajna dobra wola kilku ludzi [to bylo radio publiczne].
CYTAT
Machajcie sobie dalej rękoma na AR aż w końcu i AF też zdechnie...

Juz dawno trzeba bylo zastanowic sie nad sensem tego fanklubu a nie rozsadnych ludzi od trolli wyzywac.
Alina

Liczyłem na większą aktywność innych anty fanów , ale odzew tak jak myślałem będzie żaden!
Chciałem zobaczyć ile w was jest pozytywnej energii...ale co tam! (...)

...a co mamy zastrajkować, zagrozić, że przełączymy odbiornik na inną stację??? blink.gif

A i jeszcze jedno! Nie wysilajcie się na posty jednozdaniowe, lepiej przemilczcie wasze błyskotliwe myśli i zbierajcie je w pakiety, a pod koniec tygodnia napiszcie jeden za to porządny post!

Przepraszam, ale zakazu pisania jednozdaniowych postów chyba nie ma w regulaminie!? pardon.gif
Wolny kraj... cool.gif
Bazyl
albo jednoemotowych,co nie,Alina ? blum.gif
chains&chicksRkul
CYTAT(QwerT @ śro, 20 sie 2008 - 15:18) *

Widze tramwajarzu, zes bardzo zawziety, zaskoczyles mnie. Bez zlosliwosci. Mimo wszystko zawsze wiedzialem, ze rowny gosc z Ciebie. Masz duzo racji i widze, ze jako jeden z niewielu antyfanow nie masz AR gleboko w dupie. Bo taka jest prawda - ten caly fanklub to bujda na resorach, dyskusje na temat AR koncza sie po 2/3 jednozdaniowych postach. No chyba, ze pojawi sie Verd i zarzuci cos sensownego. Co by Eurozety nie wciskaly to i tak jest fajnie, a nawet jak jest zle to na bank bedzie lepiej. Jak komus sie nie podoba to od trolli wyzywaja albo oskarzaja o flejm. Bo "flame" jest dobry na wszystko. Z takim psychofanskim podejsciem nigdzie sie nie zajdzie.

Poza opiniami na forum czy jakas odezwa jednak nie jestes w stanie niczego zrobic. Chocby wszyscy Antyfani sie podpisali taki swistek jest dla zarzadu i powaznych panow od pieniedzy <kupe> wart.

Sorry, reality bites pardon.gif.

I choc moje zdanie jest jak zwykle podobne do zdania mojego alter ego [nie podoba mi sie wiec nie slucham, swoja droga jesli spadek sluchalnosci nikomu nie daje nic do myslenia, ja nie wiem co moze dac . . . ] to jako temu sentymentalnemu bratu jest mi bardzo szkoda Antyradia. Bo to dobre radio bylo.

Co do akcji, krzykow i paniki to jestem sceptyczny. Raz juz to przerabialem i nic nie dalo, a to byla afera na pol Polski, gdzie w gre nie wchodzily pieniadze a zwyczajna dobra wola kilku ludzi [to bylo radio publiczne].

Juz dawno trzeba bylo zastanowic sie nad sensem tego fanklubu a nie rozsadnych ludzi od trolli wyzywac.

przypomina mi się (chyba) Tytus Romek i A'tomek - "precz z preczem" wink.gif))
tramwajarz
CYTAT(Alina @ śro, 20 sie 2008 - 16:36) *

...a co mamy zastrajkować, zagrozić, że przełączymy odbiornik na inną stację???
Wolny kraj...

Właśnie !!! Pięknie to ujęłaś! Wolny kraj i zawsze można zmienić stację! To jest dobra myśl Alino!
Bo w końcu kto ma słuchać AR jak nie jego zagorzali wielbiciele czyli Antyfani? A takich antyfanów to z wyników słuchalności wnioskująć niewielu jest...!!! To jest tak myślę jak z kibicami "L"...piknikami! Przychodzą raz na sezon na stadion i udają wielkich kiboli! A tak na prawdę to jest im obojętne kto gra byle ładnie to wyglądało! Tak samo z muzyczką nie? Dla mniej rozgarniętych rockowe kawałki puszczają nie tylko w AR!
VV
Nie czarujmy się, AR schodzi na psy. Skoro nie odpowiada mi sposób, w jaki teraz robi się w nim większość audycji, dlaczego mam go słuchać? Z sentymentu?

Rockowe kawałki puszczę sobie w winampie/odtwarzaczu mp3. Czy to czyni ze mnie osobę "mniej rozgarniętą"?
Bazyl
Jak na kujonkę emo,to powiedziała całkiem mądrze.Na szczescie zyjemy w czasach,gdzie radio już jest tylko niewielkim dodatkiem,bo jednak co jak co,jak już wspomniane - to wolny kraj i sami sobie możemu układać playlistę smile.gif
Wiec jakieś strajki,protesty...po co? Żeby dalej mieć radio którego playlista składa się z kilkudziesięciu utworów walkowanych w kółko 24/7?
Wiem,ze radio to nie tylko muza,bo to jeszcze reklamy wink.gif

a audycji tak przyciągającej jak Antylista poprostu nie będzie.Może być co najwyżej więcej programów tematycznych gdzie czyta się nagłówki gazet czy portali internetowych lub zapraszanie czerstwych gości.

ale ze mnie maruda,ja pierdykam biggrin.gif
tramwajarz
CYTAT(VV @ czw, 21 sie 2008 - 01:53) *

Rockowe kawałki puszczę sobie w winampie/odtwarzaczu mp3. Czy to czyni ze mnie osobę "mniej rozgarniętą"?

Napisałem, że dla mniej rozgarniętych nie w sensie, że dla tych co radia nie słuchają, tylko że "nie tylko w AR dają rockowe kawałki".Mój błąd interpunkcyjny...przepraszam!
Niestety ale redakcja AF radośnie pozbyła się master of ortografia & poprawna polszczyzna więc nie ma kto naprawiać baboli!
Proszę o zatrudnienie ponowne p.Olcysko!
tramwajarz
CYTAT(munia94 @ śro, 20 sie 2008 - 13:08) *

To żeś pojechał... tylko co komu do domu, gdy chałupa nie jego? dry.gif
Jeżeli swoimi głupimi i jak sądzę nie do końca przemyślanymi słowami chciałeś kogoś obrazić, to jestem pewna, że to Ci się nie udało. Najpierw musiałbyś nauczyć się rozbijać... głazy cool.gif.

Ja żem pojechał? To w takim razie powiedz wszystkim po co jesteś w AF? Bo chyba z tego samego powodu co ja...bo uważam się za fanatyka AR tak? To w takim razie chałupa moja a w chałupie dom tworzą ludzie! Chyba że w Twoim przypadku jest inaczej!Że nie masz co ze sobą zrobić i w zasadzie to jest Ci obojętne gdzie się zalogujesz, jakiego radia słuchasz...dziś tutaj - jutro tam...fajnie!
W myśl przysłowia kropla drąży skałę...twierdzę że można zacząć próbować walić głową w mur choćby po to by pokazać że komuś jeszcze zależy na wysokim poziomie AR!
Popatrz...Lorocha zasypują mejlami...dlaczego? Bo trzyma poziom! Bo mu się chce!
Makak ma stałe grono słuchaczy i nie czyta tak często mejli dosłownie ale daje do zrozumienia że takowe czyta i na nie reaguje! O innych nie moge napisać bo nie słucham ich codziennie...
No i na koniec zostawiłem sobie smaczek... człowieka poznaję po tym jak przyjmuje krytykę! Mądry ją zrozumie i wyciągnie wnioski...
agrafka
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 09:21) *

twierdzę że można zacząć próbować walić głową w mur choćby po to by pokazać że komuś jeszcze zależy na wysokim poziomie AR!

Mam nieodparte wrażenie, że my - AF - już walimy głową w mur. Chyba do tego sprowadza się mniej lub bardziej burzliwa dyskusja na forum. Jest w niej i krytyka, i pochwały - zgodnie z tym, na co kto sobie zasłużył... w indywidualnej ocenie zabierającego głos w dyskusji, oczywiście. A że gusta są różne - to normalne wink.gif
munia94
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 09:21) *

Ja żem pojechał? To w takim razie powiedz wszystkim po co jesteś w AF? Bo chyba z tego samego powodu co ja...bo uważam się za fanatyka AR tak? To w takim razie chałupa moja a w chałupie dom tworzą ludzie! Chyba że w Twoim przypadku jest inaczej!Że nie masz co ze sobą zrobić i w zasadzie to jest Ci obojętne gdzie się zalogujesz, jakiego radia słuchasz...dziś tutaj - jutro tam...faj
Popatrz...Lorocha zasypują mejlami...dlaczego? Bo trzyma poziom! Bo mu się chce!
Makak ma stałe grono słuchaczy i nie czyta tak często mejli dosłownie ale daje do zrozumienia że takowe czyta i na nie reaguje! O innych nie moge napisać bo nie słucham ich codziennie...
No i na koniec zostawiłem sobie smaczek... człowieka poznaję po tym jak przyjmuje krytykę! Mądry ją zrozumie i wyciągnie wnioski...

1. Twoja nadinterpretacja cudzych słów jest chora. Czemu wypisujesz dyrdymały typu 'w zasadzie to jest Ci obojętne gdzie się zalogujesz, jakiego radia słuchasz...dziś tutaj - jutro tam...fajnie!'
Nie, nie jest mi obojętne! Przyjmij do wiadomości, że Antyradia słucham od początku, a nawet prawie od początku Radia 94, więc to już ładnych kilka lat i jak już pisałam nie zamierzam zmieniać stacji.
2. Możesz być spokojny inni redaktorzy np. Jah Jah czy Krzysztof też trzymają poziom.
3. No i na koniec zostawiłam sobie smaczek... człowieka poznaje się po konstruktywnej krytyce, która ma pomóc a nie rujnować, natomiast nazywanie innych ćwokami, mało rozgarniętymi czy pretensje bo ktoś pisze krótkie posty może tylko zniechęcać innych do udzielania się na AF. Nie tak dba się o chałupę!
I jeszcze jedno. Chciałeś poprawiania baboli, więc proszę:
CYTAT(tramwajarz @ śro, 20 sie 2008 - 23:32) *

Właśnie !!! (...) Przychodzą raz na sezon na stadion i udają wielkich kiboli! A tak na prawdę to jest im obojętne kto gra byle ładnie to wyglądało!

Naprawdę?
Sybilla
Ja też słucham stacji jeszcze od czasu radia 94. Wielu pasm, które były dawniej mi brakuje, szczególnie Kosy, są też takie, których koniec mnie nawet zadowolił. Szukają podobno nowych ludzi. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że pojawią się ciekawe osobowości.
Przeszkadza mi, że Makak jest tak późno, bo często nie jestem w stanie nawet go posłuchać. Już łatwiej mi było by przeboleć brak Lorocha niż Okla, Kasprola czy Makaka.
tramwajarz
Munia!!! A jednak możesz jak chcesz! Po to prowokuję Was wszystkich żebyście zaczęli w końcu dbać o ten dom! Widzę jednak że dwa czy trzy posty jeszcze nie spowodowały tego co chciałem osiągnąć więc nie myślcie sobie że już sprawa jest ugłaskana, ulizana, przyklepana! O nie! Teraz dopiero daliście mi zielone światło do działania! Bo zauważyłem że potrzeba Wam bodźców żeby wywlec forum z marazmu! O już ja dam Wam tyle bodźców że aż się bedzie dymiło...!
Tylko dlaczego do( w mniemaniu Agrafki) dyskusji włączyły się osoby które regularnie pisują choćby jednoemotikonowe posty? Zarejestrowanych jest chyba więcej niż 10 osób?
Teraz piłka leży po stronie redakcji AF żeby zaczęli coś robić w tym temacie żeby ożywić forum! Jedna Agrafka nie da rady! Mimo jej sił i zapału to jednak praca zarobkowa, obsługa Gastrofazy i WAL-u może sprawić że w końcu największy pracuś padnie na pysk i ogłosi upadłość!
Weźcie się do roboty!!! Albo zamknijcie forum i nie róbcie czegoś na co nie macie już ochoty!!!
I nie banować czy premoderować! Wolność jest!
tramwajarz
CYTAT(munia94 @ czw, 21 sie 2008 - 11:26) *

Chciałeś poprawiania baboli, więc proszę:
Naprawdę?

Dziękuję za zwrócenie uwagi na moją prowokację! Może uda Ci się wpłynąć także na redakcję by policzyła ile mamy w roku miesięcy o jednej nazwie i nie pisała np.:25 lipiec ale 25.lipca!
Życzę miłego dnia 21.sierpnia !!! biggrin.gif
munia94
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 14:46) *

Dziękuję za zwrócenie uwagi na moją prowokację! Może uda Ci się wpłynąć także na redakcję by policzyła ile mamy w roku miesięcy o jednej nazwie i nie pisała np.:25 lipiec ale 25.lipca!
Życzę miłego dnia 21.sierpnia !!! biggrin.gif

Dziękuję za życzenia, dzień na pewno będzie, a nawet już jest miły. Dzisiaj po tygodniowym pobycie w Londynie wraca do domu ma najmłodsza latorośl 'Młody'. Będą radosne powitania, dzielenie się wrażeniami, opowieści, oglądanie mnóstwa zdjęć do późna w nocy.
Tobie tramwajarzu również życzę miłego dnia! biggrin.gif
QwerT
Uou, rzeczywiscie takiego ruchu to juz dawno tu nie bylo.

Panie tramwajarz, rachunek jest prosty i bezwzgledny. Mniej sluchaczy = mniej forumowiczow.

Zreszta to z tego co zauwazylem od dawna na forum pisze praktycznie 5/10 osob. Bo i pisac nie ma i o czym i nie ma z kim. Kazdy skrobie swoja rzepke: agrafka ma Lorocha, jest ekipa od konkursu okladkowego, sa trolle co wnosza powiew swiezosci. I nic na to nie poradzisz - nikt nie pisze postow na akord. Moze wprowadzic jakas norme - 3 posty dziennie albo ban ?

Fakt, ze zarejestrowanych jest w cholere ludzi. Wchodzi z nich garstka a i ci co wchodza wola poczytac lorochowe przepisy albo poemocjonowac sie "dywagacjami okolokulinarnymi" innych. O ile oczywiscie na starcie nie odrzuci ich bariera przesadnych serdecznosci, jednoemotowych dyskusji o dupie marynie i wzajemnej antyfanowskiej masturbacji.

W wiekszosci to portal sluchaczy. Takich co poczytaja niusa, czasem zapytaja o tytul kawalka a nie antyfanatykow gotowych zabic za to radio. I to jest zdrowe podejscie, normalnego czlowieka. To w koncu tylko radio i tylko forum. Jak tysiace innych. pardon.gif
tramwajarz
CYTAT(QwerT @ czw, 21 sie 2008 - 15:11) *

To w koncu tylko radio i tylko forum. Jak tysiace innych. pardon.gif

Nie dla mnie! wink.gif
fanatyczny tramwajarz
Olcysko
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 09:02) *

Niestety ale redakcja AF radośnie pozbyła się master of ortografia & poprawna polszczyzna więc nie ma kto naprawiać baboli!

Dobrze pan wiesz, że nikt się mnie nie pozbył. To ja się wypisałam z tego interesu. I nie zamierzam tego zmieniać.

Odnośnie dyskusji... Więcej dystansu do rzeczywistości. To tylko radio. Inne radio!! Co rozumieć należy dwojako: (1) inne niż większość (popularniejszych) stacji radiowych w tym kraju i (2) inne niż to za czasów Figura - takiego już nie ma i nie będzie, i należy to przyjąć do wiadomości, a potem zaakceptować albo zmienić częstotliwość.
agrafka
CYTAT(Alina @ śro, 20 sie 2008 - 16:36) *

Przepraszam, ale zakazu pisania jednozdaniowych postów chyba nie ma w regulaminie!? pardon.gif

Powiem więcej: mądrej głowie dość dwie słowie rolleyes.gif
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 09:02) *

redakcja AF radośnie pozbyła się master of ortografia & poprawna polszczyzna więc nie ma kto naprawiać baboli!

Nie siej wrogiej propagandy, tramwajarzu - sama odeszła. Redakcji AF tez jest z tego powodu przykro cray.gif Przyjmiemy ją z powrotem z otwartymi rękoma, jeśli tylko zechce wrócić. A poza tym... ona nie była od poprawiania błędów użytkownikom, żeby było piknie na forum... Mogła, ale nie musiała... Inna rzecz, że chciała biggrin.gif Ola, wracaj do redakcji angel.gif
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 14:12) *

Agrafka nie da rady!

Jeszcze daję. Jestem dobry materiał genetyczny, nie do zniszczenia biggrin.gif, a poza tym - idę na pierwszą część urlopu yahoo.gif
CYTAT(tramwajarz @ czw, 21 sie 2008 - 14:46) *

i nie pisała np.:25 lipiec ale 25.lipca!

Wiem tylko tyle, że tak wyskakuje 'z automatu' - na szczegółach się nie znam - chociaż masz rację. Data odpowiada na pytanie 'którego dziś mamy?' 21 sierpnia. Bardziej drażni mnie jednak: w miesiącu sierpniu (zamiast: w sierpniu). Takiego babola słyszałam na antenie ohmy.gif
Bazyl
Olcysko nie jest w zarządzie forum antyfanatyków!! Teraz to się nie zdziwię,jak jutro rano się obudzę,a z nieba będzie padało żabami :/
Irenicus
I po co ta cała dyskusja???
Bijecie pianę na forum z tak błahego powodu jak plotka o"gmeraniu przy gastrofazie", a czy tak naprawdę wiecie czy w nowej ramówce ona będzie czy jej (mam nadzieję że) nie będzie??(gastrofazy oczywiście)
Tramwajarzu czy dzwoniłeś lub emailowałeś do swojego przyjaciela Lorocha i wypytałeś się o dalsze Jego plany pracy w AR??
A może wszyscy jesteśmy ofiarą podłej prowokacji ze strony Drogiego Redaktora, który z nudów i dla połechtania swojego próżnego Ego rzucił fałszywą plotkę aby zobaczyć czy ma i ile ma na forum swoich zwolenników i przeciwników?? Po nim można się spodziewać takich zagrań!!
Drogi Tramwajarzu weź No-spę i się rozluźnij bo Ci jeszcze żyłka pęknie z tego zdenerwowania i będziesz miał kłopot.
Stoimy po tej samej stronie "barykady", większości użytkowników forum chodzi o dobro AR tylko, że różnie sobie AR wyobrażamy. Dla Ciebie i Agrafki AR to powinno być "rockowe radio kulinarne" pod przewodnictwem Gastrofazusa I-go. Dla mnie mogłoby Go wcale w AR nie być i wyszłoby to AR na zdrowie. Ale przynajmniej mamy wspólnego wroga - EUROZET, które szmatławi nasze kochane radyjko!!
O to moje Słowo!!

ps.<KOBIETA LEKKICH OBYCZAJOW> I KOLEJNA POLSKA "OSADA" KAJAKOWA NA 4 TYM MIEJSCU O SETNE SEKUNDY OD PODIUM
<KOBIETA LEKKICH OBYCZAJOW> TRZECIA OSADA POZA PODIUM TYM RAZEM CHYBA SA OSTATNI
NO I CZWARTA OSADA DALEKO OD PODIUM CZYLI NICI Z MEDALU DZISIAJ
tramwajarz
CYTAT(Irenicus @ pią, 22 sie 2008 - 10:59) *

I po co ta cała dyskusja???
Bijecie pianę na forum z tak błahego powodu jak plotka o"gmeraniu przy gastrofazie", a czy tak naprawdę wiecie czy w nowej ramówce ona będzie czy jej (mam nadzieję że) nie będzie??(gastrofazy oczywiście)

A może wszyscy jesteśmy ofiarą podłej prowokacji ze strony Drogiego Redaktora, który z nudów i dla połechtania swojego próżnego Ego rzucił fałszywą plotkę aby zobaczyć czy ma i ile ma na forum swoich zwolenników i przeciwników?? Po nim można się spodziewać takich zagrań!!

Drogi Tramwajarzu weź No-spę i się rozluźnij bo Ci jeszcze żyłka pęknie z tego zdenerwowania i będziesz miał kłopot.

Stoimy po tej samej stronie "barykady", większości użytkowników forum chodzi o dobro AR tylko, że różnie sobie AR wyobrażamy. Dla Ciebie i Agrafki AR to powinno być "rockowe radio kulinarne" pod przewodnictwem Gastrofazusa I-go(...) Ale przynajmniej mamy wspólnego wroga - EUROZET, które szmatławi nasze kochane radyjko!!

Po to jest ta dyskusja by wybadać czy są wśród antyfanów ludzie którym jeszcze zależy na AR czy AF.
Bo widzę że razem z radiem pada też i forum.Gmeranie przy gastrofazie to jest tylko jaskrawy przykład jak i gdzie Eurozet ma stałych słuchaczy!
A podejrzane praktyki i jakieś intrygi w celu badania opinii ile za a ile przeciw...dziecinada!Sam fakt pisania tylu mejli w trakcie WAL-u świadczy o czymś prawda?A na forum zobacz ile tak na prawdę osób zabiera głos w jakiejkolwiek sprawie! Ciekawi mnie Twoje określenie "większość" czyli jak obliczyłem większość to jest ok.10 osób...Mówię o tych co piszą cokolwiek...nawet zagadki!
Mylisz się Irenicusie że chciałbym żeby AR było na wskroś kulinarne! Rockowe tak! Te dwie godziny dziennie z Lorochem byłyby wystarczające... w zamian zgodziłbym się też na sobotnio-niedzielne spotkania, ale nie do przesady!
O Antymotoliście czy Kasprolu nikt tak się nie wypowiadał że jest za dużo...o Dżadżyku już nie wspominam!
Jeszcze o tej barykadzie na której według Ciebie stoją forumowicze! Jakoś niemrawo oni stoją a redakcja to, gdyby nie Agrafka, w ogóle nie ma swojego reprezentanta! Zatem tak sobie pomyslałem że oni już wiedzą coś czego my nie wiemy i czekaja tylko na moment "time of death" żeby wybrać co najlesze ochłapy!
Bo w to że AF się podniesie jakoś nikt mnie nie przekonał...pozostaje tylko wpatrywanie się w respirator kiedy przestanie pracować!
Ach byłbym zapomniał!!! No-spa już nie działa...teraz lecę na psychotropkach! Tak jest o wiele zabawniej!
QwerT
CYTAT
Ach byłbym zapomniał!!! No-spa już nie działa...teraz lecę na psychotropkach! Tak jest o wiele zabawniej!
Oj, widac . . .

Krotko: zamiast zrzedzic, dymy robic i pisac dlugasne posty, ktorych nikt nie czyta wez pan przyjmij sie do redakcji, zarzuc jakimis pomyslem i reanimuj trupa wlasnymi rekoma.

Bo najlatwiej to innych do nekrofilii zmuszac a samemu pierdziec w stolek.
Keleris
Oczywiste jest to że obecne Antyradio jest gorsze niż to sprzed roku. Odeszło wielu dziennikarzy i nikt nie przyszedł (no może poza Mariolą). Ale tak na prawdę nie ma w Polsce obecnie żadnej innej stacji, którą możnaby uznać za dobrą.

Weźmy taką Eskę Rock. Między 8 i 10 mają świetną audycję (oczywiście klon audycji z AR, nawet wiadomości czyta była prowadząca Prawdy). Ale poza WF-em nie mają nic! Jedno wielkie gówno! Prowadzący tacy sami jak w zwykłej Esce albo w Planecie, tylko muzyka rockowa. Zdarzało mi się czasem włączyć ER o innej porze niż o poranku i zawsze po pierwszym usłyszanym wejściu jak najszybciej wyłączałem radio. Taki dziennikarz Eski Rock każde wejście prowadzi według następującego schematu:
1. Podaje godzinę
2. Przedstawia się
3. Mówi jaką piosenkę przed chwilą grana
4. Zapowiada kolejnego artystę
I tak w każdym wejściu prez 2 godziny audycji...

Mówią że Trójka jest taka świetna... Jak dla mnie to co najwyżej w zanudzaniu. Ci wszyscy dziannikarze są przez cały czas tak poważni, że nie da sie tego słuchać dłużej niż kilka minut. Albo jestem za głupi na tą stację...

Radio Euro... Jak powstawało to byłem optymistą. Ale później okazało się że to zupełnie kopia Trójki. Vita tylko mają, ale on też z audycji na audycję coraz bardziej się dostosowuje do tego Trójko-Eurowego poziomu...

No a Antyradio jako ogół jest niezłe. Jah-Jah, Zientarscy, Gaweł... Własciwie to Gaweł wywołuje u mnie ciągle różne uczucia. Jak mówi o muzyce to uważam że jest słąby, ale jak mówi o sporcie to jest świetny. No a teraz ma tą audycję o igrzyskach, więc jest super.

Akurat teraz nie dziwie się że wszyscy narzekają, bo zaczął się okres, kiedy wszyscy są na urlopach i nie ma czego słuchać. I to jeszcze niestety trochę potrwa. Wojewódzki i Figurski wracają we wrześniu, Zientarscy wracają we wrześniu, Mariola wraca we wrześniu, Czarny Poniedziałek też wraca we wrześniu i Vita też teraz nie ma (była tam dzisiaj jakaś babka zamiast Vita, nawet niezła, ale to nie to samo) i pewnie będzie we wrześniu. Przyjdzie wrzesień i narzekania sie skończą...
Sybilla
Kiedyś, gdy nie było Radia 94 słuchałam Trójki, ale z czasem nie mogłam już znieść myzyki na poziomie Shakiry. Na szczęście wtedy pojawiło się Radio 94, którego dało się słuchać.
Podejrzewam, że niska aktywnośc na forum wiąże się z okresem wakacyjnym. Zarówno słuchacze jak i radiowcy przecież wypoczywają. Zobaczymy, co będzie po wakacjach. Nie mogę się doczekać powrotu Olka.
agrafka
CYTAT(Irenicus @ pią, 22 sie 2008 - 10:59) *

chodzi o dobro AR tylko, że różnie sobie AR wyobrażamy. Dla Ciebie i Agrafki AR to powinno być "rockowe radio kulinarne" pod przewodnictwem Gastrofazusa I-go.

Ty nawet nie jesteś zabawny, a tak bardzo chciałbyś być spoko kolo... cool.gif .
Nie zamierzam nikomu udowadniać (a szczególnie Tobie), że nie jestem wielbłądem. Nie próbuj byc 'mundrzejszy' niż ustawa przewiduje, bo to Ci nie wychodzi. Nie kassandruj jak wygląda idealne AR oczyma Agrafki. Jesteś nudny, cholernie nudny - do obrzygania bad.gif .
Btw, myślałes o jakimś leczeniu?
CYTAT(tramwajarz @ pią, 22 sie 2008 - 12:07) *

gdyby nie Agrafka (...) oni już wiedzą coś czego my nie wiemy

Nie rób ze mnie hero. Jestem na miejscu, bo od lat biorę urlop, kiedy nastaje polska, złota jesień wink.gif
Oni jeszcze nie wiedzą...
QwerT
CYTAT(Keleris @ pią, 22 sie 2008 - 12:30) *

Oczywiste jest to że obecne Antyradio jest gorsze niż to sprzed roku. Odeszło wielu dziennikarzy i nikt nie przyszedł (no może poza Mariolą). Ale tak na prawdę nie ma w Polsce obecnie żadnej innej stacji, którą możnaby uznać za dobrą.
Najgorsze jest to, ze nie ma juz ZADNEJ dobrej stacji [ wliczajac w to AR]. Sa rozne, rozniaste twory rozniace sie jedynie rodzajem granej muzyki lub jinglami.

To wlasnie dla przecietnego sluchacza oznacza radio - muzyka, godzina, muzyka, wiadomosci, muzyka. Taki winamp z zegarynka sprzedaje sie najlepiej. Bo chodzi oto zeby byle co za uchem brzeczalo w robocie. Ja takiego radia nie kupuje - dobre radio to teatr wyobrazni. To swiadomosc, ze facet za mikrofonem nie dyktuje dretwych tekstow a rozmawia ze sluchaczem. To kontakt ze sluchaczami powodujacy, ze chce sie zakladac fankluby, pisac na forum, wysylac maile do redaktorow. Taka byla Trojka za komuny, taka byla stara BISka i takie bylo AR na poczatku dzialalnosci. I tutaj trzeba uznac Figura za CUDOTWORCE bo o ile stacje publiczne maja kase z abonamentu i sluchalnosc/kasa z reklam jest na dalszym planie [ a nawet i tam zmieniono formuly na mniej ambitne] to AR od poczatku musialo na siebie zarabiac. Biznes to biznes. Wtedy udalo sie znalezc zloty srodek, zebrac osobowosci przyciagajace do odbiornika, stworzyc kultowe audycje z wierna grupa sluchaczy [ w tym Gastro - badzmy obiektywni], dac redaktorom wiecej wolnosci niz 15 sekund na wejscie [ imie, nazwisko, godzina, czestotliwosc] a robic na tym na tyle kasy by biznes sie oplacal. AR bylo szczere, inteligentne, inne niz wszystkie i niegrzeczne.

Pozniej zaczal sie pech - w ciagu pol roku przejecie stacji ptrzez Eurozet, odejscie Kina, WFu i Kosy. W sile zaczela rosnac Eska. Pompowali w nia duzo kasy, ciagle zwiekszali zasieg, w koncu skusili Figura. W tej chwili siedza AR na ogonie i hurtowo podbieraja szczegolnie mlodszych sluchaczy, maja wiekszy zasieg, czym kiedys AR wciagalo rockowa konkurencje nosem. Zeby zdobywac nowych sluchaczy musza rownac w dol, coraz bardziej formatujac ramowke, przemycac wiecej tanich politycznych zartow [ wlasnie z powodu wymuszonego humoru poranny Smolo i Mariolcia sa dla mnie nie do zniesienia ]. Sa i tacy jak Jah, Makak czy Loroch co nigdy cool, dzezi, trendi DJami nie beda przez co trzymaja jako taki poziom. To jednak nie oni a Smolo i Mariola sa glosami przyciagajacymi nowych sluchaczy. A to juz zupelnie inni ludzie, ktorym nie w glowie fora i fanlkluby. Oni chca winampa z zegarynka.

Przyjdzie wrzesien i ci co narzekaja beda dalej narzekac, ci co nie narzekaja nie beda narzekac a dawne AR odejdzie biorac ze soba to forum i antyfanow.
CYTAT
należy to przyjąć do wiadomości, a potem zaakceptować albo zmienić częstotliwość.
Jako rzecze byla redaktorka.
Irenicus
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że podobno nie będzie w ten wekend Gastrofazy widać idzie ku lepszemu
Sybilla
Mam nadzieję że Kasprologia w niedzielę będzie na lepszym poziomie niż ostatnio. Było kilka wpadek.
Irenicus
Jest jeden POZYTYW!!!
Jeśli Loroch zniknie z anteny AR to ja jako "anty wielbiciel" Lorocha i całkowicie "monotematyczny" forumowicz powinienem albo "przerzucić" sie na innego Redaktora albo zniknąć z AF. Biorąc pod uwagę fakt, że poza Loroszkiem nikt nie wzbudza we mnie tak negatywnych emocji to raczej powinienem wybrać tę drugą opcję. Czyż ten fakt nie uszczęśliwia was Tramwajarzu i Agrafko?
Pamiętajcie "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" czy jakoś tak.
Oto słowo moje!!!
Bazyl
a ja tam tęsknię za Łowcami tongue.gif
QwerT
Zapomnij.

Ja tez biggrin.gif
Bazyl
w głębi duszy ciągle liczę jednak na Smola.Skoro napisał mi ,że wszystko wróci do normy,to chyba miał jakieś podstawy żeby tak mi oznajmić smile.gif
Irenicus
NO I DUPA!!!
I Tramwajarz dopiął swego pewnie nawet o tym nie wiedząc.
Sądząc po wczorajszym wspaniałym humorze prowadzącego "WAL się i le wlezie", w ramówce jesiennej będziemy mieć Pawła więcej niż się spodziewamy. Podobno ma być codziennie rano tylko zamiast kogo?? Wyobrażacie sobie Kurranty w wersji a'la Loroch?? Albo Dyżur OStry jak nóż Lorocha??
tramwajarz
Wiecie co? Dostałem info z groźbami rofl.gif !!!
Za skarmianie niechcianych zwierząt! pardon.gif
Ale jak do tej pory te niechciane zwierzęta więcej wnoszą do tego forum niż nie zwierzęta! To ze zwierzami da się konstruktywnie pogadać wymienić myśli i poczytać nie jednozdaniowe posty!
A najbardziej zadziwia mnie to, że myślałem o zwierzach jak o prymitywach, a jednak okazuje się że wiele mogę się od zwierząt nauczyć!
Za moje błędne myślenie przepraszam wszystkie zwierzęta!

Wiem że redaktorzy AR wchodzą na to nasze forum i je czytają...myślę sobie, że widząc tak zastygłe grono fanów mają rację że nie dają z siebie wszystkiego...Oni też potrzebują potwierdzenia że to co robią jest dla nas ważne!Że żyjemy tym co oni robią! Że ich starania mają wpływ na nasz nastrój czy lepsze poznanie świata, kultury, muzyki, ludzi...Dla nich takim okienkiem do podglądania czy to co robią ma sens jest właśnie nasze forum!
A tu co? Pod pretekstem wakacji redakcja AF olewa forum i nie da się tego niezauważyć...bo jeśli wchodzą na AF to ich potem widać że byli ale żeby jakieś wpisy, posty...zero! No chyba że na prywatnym forum zastrzeżonym tylko dla redaktorów AF...nie nie zabiegam o to by zostać jednym z nich...miałem już kilka takich propozycji ale podziękowałem! Zatem zarzut odparty!
Na koniec dodam że możecie mnie mianować nowym trollem na AF ale będę się chwytał skutecznych sposobów żeby w końcu poruszyć to skisłe bajoro żeby na wierzch wyplnęła czysta woda a wszelki syf marazm i stęchlizna wyleciała z forum i nie wróciła tu nigdy więcej!
A jak macie inne zdanie to babrajcie dalej w tym szlamie tylko już bez mojej osoby!
Irenicus
CYTAT(tramwajarz @ sob, 23 sie 2008 - 12:24) *

A jak macie inne zdanie to babrajcie dalej w tym szlamie tylko już bez mojej osoby!

no to pa pa

ps. no i mamy dwa trolle na forum
Bazyl
Tramwajarz... take it easy smile.gif Zaraz Krzysztof napisze,żebyś odstawił wódę
QwerT
CYTAT(Bazyl @ sob, 23 sie 2008 - 11:45) *

w głębi duszy ciągle liczę jednak na Smola.Skoro napisał mi ,że wszystko wróci do normy,to chyba miał jakieś podstawy żeby tak mi oznajmić smile.gif

Wydaje mi sie, ze chodzilo mu raczej o Sejsmologie niz o Łowy
CYTAT
Pawła więcej niż się spodziewamy. Podobno ma być codziennie rano tylko zamiast kogo??

Pewnie zamiast Smola. Ójowo bo liczylem, ze wreszcie sprobuja kogos nowego.
CYTAT
Wiecie co? Dostałem info z groźbami
Za skarmianie niechcianych zwierząt!

No to koniec. Na tym forum jestes skonczony.
CYTAT
No chyba że na prywatnym forum zastrzeżonym tylko dla redaktorów AF...

Jeezu, to z tym tajnym forum to prawda ?? Myslalem, ze to takie forumowe legendy. Ale nam tam musza dupska obrabiac, az wiory leca.
Bazyl
No to tajne forum,to nie żaden mit,a wręcz jedno wielkie obgadywańsko.Podobno są tam tematy założony pod konkretnych użytkowników,gdzie pewnie tam jedzie się ostry mięchem,a tutaj "ę ą bułka z szynką" biggrin.gif

Co do Łowców,to wiem,że nie ma szans na reaktywacje (choć raz była taka akcja,łowców nie było kilka miechów),ale Sejsmologia - lepszy rydz niż nic smile.gif
QwerT
CYTAT(Bazyl @ sob, 23 sie 2008 - 16:26) *

No to tajne forum,to nie żaden mit,a wręcz jedno wielkie obgadywańsko.Podobno są tam tematy założony pod konkretnych użytkowników,gdzie pewnie tam jedzie się ostry mięchem,a tutaj "ę ą bułka z szynką" biggrin.gif

Cholera, zapracowac sobie na taki topik . . . wreszcie poczulbym sie tu doceniony ehhh . . .

Jakby byc od poczatku grzecznym, milym to czlowiek by sie wkrecil do magla i rzadzil wioska. Trzeba bylo tak od razu bo teraz to juz mi sie nie chce nowego konta zakladac. biggrin.gif
aleksandra marta
CYTAT(Bazyl @ sob, 23 sie 2008 - 16:26) *

No to tajne forum,to nie żaden mit,a wręcz jedno wielkie obgadywańsko.

i nazwę ma nie byle jaką, 'tajemniczy ogród' czy inna qualcosa.

tak mnie zastanowiło, czemu Tramwajarz każde zdanie kończy wykrzyknikiem?
QwerT
CYTAT(aleksandra marta @ sob, 23 sie 2008 - 19:59) *

tak mnie zastanowiło, czemu Tramwajarz każde zdanie kończy wykrzyknikiem?
Bo ja wiem ?
CYTAT(tramwajarz @ sob, 23 sie 2008 - 13:27) *

to wpływ chyba tych specyfików psycho...
VV
Po przymusowym słuchaniu RMF FM przez osiem godzin od poniedziałku do piątku i pięć w soboty, Antyradio wydaje się najfajniejszą stacją pod słońcem.
tramwajarz
A redakcja AF ciągle milczy...próbuje starego sposobu...przeczekać wichrzyciela, olać... kiedyś mu się znudzi i albo się przystosuje albo się odstosunkuje od forum i znowu będzie tak jak trzeba czyli tak jak dawniej! Broń cię panie nic nie zmieniajmy bo się pogubimy w tym nowym, w tym haosie! Dlaczego redakcja jest taka bierna?
Bo ma w okrężnicy forumowiczów? Tak się właśnie czuję! Zastraszanie nie wyjszło...więc może groźby karalne...? Co redakcjo na to powiesz? Czekam na kolejną wiadomość na PW!

Wykrzyknik służy do informowania czytającego że treść nie jest obojętna piszącemu! Ale jak was to razi to macie coś takiego ! ! ! już mi lepiej tongue.gif
Irenicus
CYTAT(tramwajarz @ nie, 24 sie 2008 - 01:21) *

A redakcja AF ciągle milczy...próbuje starego sposobu...przeczekać wichrzyciela, olać... kiedyś mu się znudzi i albo się przystosuje albo się odstosunkuje od forum i znowu będzie tak jak trzeba czyli tak jak dawniej!

ONI tak traktują trolli więc się powoli przyzwyczajaj ja się już przyzwyczaiłem łatwizna!!

CYTAT

Bo ma w okrężnicy forumowiczów? Tak się właśnie czuję! Zastraszanie nie wyjszło...więc może groźby karalne...? Co redakcjo na to powiesz? Czekam na kolejną wiadomość na PW!

OJ nie podpadaj bo Cię spotka to samo co i mnie, i kto tu będzie wichrzył jak Ciebie zabraknie?? Sam nie dam rady. I pamiętaj: "fakt nie łamania wprost regulaminu nie daje Ci automatycznej akceptacji tego co piszesz"!!! oto święte słowa redakcjyi
aleksandra marta
zorganizujcie sobie konkurs na Wroga Publicznego No.1
Irenicus
CYTAT(aleksandra marta @ nie, 24 sie 2008 - 10:00) *

zorganizujcie sobie konkurs na Wroga Publicznego No.1

PO CO?? I tak już wygrałem!! YES YES YES!!!!

Nareszcie kończy się Olympiada i w końcu będę mógł spokojnie posłuchać AR, bo przez ostatnie dwa tygodnie słuchałem tylko w samochodzie a to dlatego że nie mam w nim telewizjora, no ale teraz będzie trzeba to wszystko nadrobić. Ciekawe co tam słychać u Ostrego i Zetów??

ps. Tramwajarzu jest jedna osoba z grona redakcji - Agrafka- na którą zawsze można liczyć przynajmniej w kontekście odpowiedzi na posty te ważne i te nieważne, a reszta?? masz racje szkoda gadać!! Jest tu coś z "Folwarku zwierzęcego" Orwella
agrafka

Ale jak do tej pory te niechciane zwierzęta więcej wnoszą do tego forum niż nie zwierzęta! To ze zwierzami da się konstruktywnie pogadać wymienić myśli i poczytać nie jednozdaniowe posty!

Noooo, pojechałeś blink.gif Tylko o co Ci właściwie biega?

Wiem że redaktorzy AR wchodzą na to nasze forum i je czytają...myślę sobie, że widząc tak zastygłe grono fanów mają rację że nie dają z siebie wszystkiego...Oni też potrzebują potwierdzenia że to co robią jest dla nas ważne!Że żyjemy tym co oni robią! Że ich starania mają wpływ na nasz nastrój czy lepsze poznanie świata, kultury, muzyki, ludzi...Dla nich takim okienkiem do podglądania czy to co robią ma sens jest właśnie nasze forum!

Już się pogubiłam... Kto nie daje z siebie wszystkiego?
Może na jakiś czas wstrzymaj się z myśleniem, co? Ci co robią nam dobrze, a my tym żyjemy - wiedzą o tym doskonale biggrin.gif
CYTAT(QwerT @ sob, 23 sie 2008 - 13:42) *

Pewnie zamiast Smola. Ójowo bo liczylem, ze wreszcie sprobuja kogos nowego.

Oczywiście, że byłoby ójowo. Ja też byłabym z tego wielce niezadowolona, nie mając możliwości słuchać. I dlatego... nie będzie tongue.gif yahoo.gif Po prostu nie może być! nea.gif
CYTAT(QwerT @ sob, 23 sie 2008 - 16:39) *

Cholera, zapracowac sobie na taki topik . . . wreszcie poczulbym sie tu doceniony ehhh . . .

Co Ci po tym, skoro nie możesz tam wejść i przeczytać czy robi Ci się koło pióra, a jeśli tak, to w jaki sposób biggrin.gif
CYTAT(tramwajarz @ nie, 24 sie 2008 - 01:21) *

A redakcja AF ciągle milczy...

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.